O NAS

Nasze gospodarstwo mieści się w Bieńkowie w województwie dolnośląskim na skraju malowniczych Wzgórz Dalkowskich. Zajmujemy się prowadzeniem zajęć terapeutycznych wspomagających rehabilitację takich jak Hipoterapia i Dogoterapia. Nasza oferta skierowana jest dla osób, które mają potrzebę kontaktu ze zwierzętami i naturą. Do Państwa dyspozycji jest również wiata grillowa z której można korzystać po wcześniejszej rezerwacji. Nasze gospodarstwo otoczone jest lasem do którego można udać się na odprężający spacer. Z pewnością przywitają Państwa Nasze psy Lolka, Luna i Bibi. Konie Zosia, Zaran i Dora chętnie poczęstują się jabłkiem lub marchewką w zamian za udostępnienie swojego grzbietu. Po podwórku leniwie przejdzie kot a zza rogu zapieje kogut. Nasza oferta skierowana jest m.in. do szkół, przedszkoli, placówek specjalnych, domów kultury, świetlic socjoterapeutycznych, poradni psychologiczno-pedagogicznych, domów seniora, ośrodków kolonijnych i wczasowych oraz klientów indywidualnych

Zarówno dorośli jak i dzieci na pewno znajdą chwile wytchnienia od miejskiego zgiełku i codziennych problemów.

OFERTA

Zajęcia Dogoterapeutyczne

Oferujemy zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidualne ze specjalnie wyszkolonymi psami terapeutycznymi rasy Golden Retriver. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych terapeutów z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dojeżdżamy do klienta. Praktyka indywidualna w Bieńkowie.

Zajęcia Hipoterapeutyczne

Oferujemy zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidualne. Zajęcia prowadzone są w naszym gospodarstwie w Bieńkowie i mogą odbywać się przez cały rok. W zależności od okoliczności zajęcia mogą odbywać się na krytej ujeżdżalni lub na świeżym powietrzu.

Spotkania integracyjne

Organizujemy spotkania integracyjne (maksymalnie 50 osób), które można połączyć z zabiegami terapeutycznymi lub po prostu spotkać się w gronie najbliższych w urokliwym zakątku z dala od miejskiego zgiełku. Do dyspozycji mamy wiatę grillową z wyposażeniem. Wiata dostępna po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

JAK DOJECHAĆ